„Én élek, és ti is élni fogtok"

2019. április 18., címkék: takaró károly, interjú, Takaró Károly

1973-ban végzett a teológián, Gyálon templomot épített, majd ő lett a Tábori Lelkészi Szolgálat első református püspöke. Az évszázados múltú református lelkészdinasztia tagjával, Takaró Károly református tábori püspökkel beszélgettünk – többek között a húsvétról.

„Én élek, és ti is élni fogtok"

2019. április 18., címkék: takaró károly, interjú, Takaró Károly

Kitüntették a nyugdíjba vonuló lelkészt

2018. szeptember 30., címkék: kitüntetés, takaró károly

55 év szolgálat után nyugdíjba vonul Takaró Károly kelenföldi református lelkész. A korábbi tábori püspököt a Magyar Érdemrend középkeresztjével tüntették ki vasárnap.